Innowacyjne odpływy prysznicowe I-DRAIN

Firma I-DRAIN POLSKA oferuje innowacyjne odpływy prysznicowe renomowanej belgijskiej marki. Są one stworzone z myślą o osobach, które cenią nowoczesny design i niekonwencjonalne rozwiązania. Rozwiązania dostępne są w kilku ciekawych wersjach – Linear i Chape (odwodnienie liniowe) oraz Square (kwadratowe). W ofercie posiadamy również duży wybór rusztów, które będą pięknym wykończeniem każdego systemu. Są one w pełni kompatybilne z korpusami.

Odwodnienie prysznicowe I-DRAIN cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na efekt wizualny. Dzięki nowoczesnej i przemyślanej konstrukcji posiada on wiele praktycznych zalet. Fabrycznie wklejony kołnierz, zabezpiecza przed wyciekiem wody w newralgicznych miejscach, opatentowany bufor zapewnia szybsze odprowadzenie wody, natomiast ruchomy syfon jeszcze nigdy nie był tak łatwy w czyszczeniu.

Rozwiązania I-DRAIN można również wyposażyć w funkcję I-Lock umożliwiającą zamykanie odwodnienia i odcięcie od kanalizacji na czas dłuższej nieobecności. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą systemów I-DRAIN. 


Nasze produkty objęte są 10-letnią gwarancją.